profil na facebook
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, od 1 stycznia 2020 r. prowadzenie ewidencji odbywać się będzie wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem indywidualnego konta w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO). Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się pod adresem https://bdo.mos.gov.pl. Prosimy o zapoznanie się z informacjami tam umieszczonymi oraz zweryfikowanie, czy podlegają Państwo obowiązkowi wpisu do BDO.
aktualnosci
Strona główna / / ALBA / Aktualności / Wszystkie aktualności

YU-WBwXFtjgqSlV_8ytK0hgzOBTl39zkL2Weq8j30gSresykClpS8OPWg0Oq_YieeiQ5q9tmq2fVPIsQsi4J4g

uHQhfuCdc6vHIrgrTuhMx5gGnzmoa-nIahqkU4LP5zuresykClpS8OPWg0Oq_YieeiQ5q9tmq2fVPIsQsi4J4g

5jkSZmMA2uordLHiz0f-s6yYTqsHhcqm0sx9ZE_9OjiresykClpS8OPWg0Oq_YieeiQ5q9tmq2fVPIsQsi4J4g

i7kFJZ6-yHsfsKDUeD3Oysy34-AC7GqG8KCpZyDHUQKresykClpS8OPWg0Oq_YieeiQ5q9tmq2fVPIsQsi4J4g

pF7PDCU6wuNwqRbjq9JBwffFJB31cxfknBjt2qtity-resykClpS8OPWg0Oq_YieeiQ5q9tmq2fVPIsQsi4J4g

15wrz 2014
kategoria:
Wrocław

Jarmark Cysterski w Prusicach

W ubiegłą niedzielę, na zabytkowym prusickim Rynku, WPO ALBA S.A. edukowało ekologicznie mieszkańców gminy Prusice podczas V Turnieju Rycerskiego i Jarmarku Cysterskiego. Impreza o średniowiecznym charakterze okazała się doskonałym pretekstem do nauki segregacji odpadów poprzez zabawę.

EkoEdukatorzy WPO ALBA S.A. prowadzili Eko Turniej dla dzieci i dorosłych, podczas ktrórego odbyły się liczne zabawy i konkursy m.in. Zgnieć Śmieć, Eko Twister, itp.  

Równie często odwiedzane było stoisko wrocławskiego EkoDozorcy, który we Wrocławiu stoi na straży prawidłowej segregacji odpadów przez mieszkańców wrocławskiego Śródmieścia.

EkoDozorca na żywo pokazywał jak prawidłowo segregować odpady w domu, a tym samym wyjść z epoki średniowiecza i wkroczyć w nowoczesność.

Jego profesjonalne porady cieszyły się szczególnie dużym zaintresowaniem wśród odwiedzających.

Więcej informacji o imprezie na stronie gminy Prusice.

Zobacz galerię zdjęć.

wszystkie aktualności