profil na facebook
dla_samorzadow
Strona główna / Dla Samorządów / Oczyszczanie miasta

sxcvVY1Y7VTdCkAPJi_6s-d-gAJ2c_dGZ3iUgVjC8fk86y9V2rFjHgaCoebdxEaHwl2gR6F1t5yozEJoriy7DA

gb7LtC5mz2pc_oEca0Z_aj2FbHvra9Rm0_760ETqdQ086y9V2rFjHgaCoebdxEaHwl2gR6F1t5yozEJoriy7DA

4dkhVs3X3StdUuJTh4PhhH1_NMHnLudg0ZROIoEORAM86y9V2rFjHgaCoebdxEaHwl2gR6F1t5yozEJoriy7DA

wraVA4ODpa7hCfFAhGmLHte_PxqdzPSaHnGBQafpN2Y86y9V2rFjHgaCoebdxEaHwl2gR6F1t5yozEJoriy7DA

ZYkQNDv71HrmqPXGyzZN7iqhYmNQH1cM7oCKkHHmQ6o86y9V2rFjHgaCoebdxEaHwl2gR6F1t5yozEJoriy7DA

Oczyszczanie miasta

Od początku działalności zajmujemy się usługami oczyszczania ulic, placów i terenów zielonych zarówno na terenach dużych miast jak i gmin.

Usługi w zakresie Oczyszczania Miasta wykonywane są w technologii letniej oraz zimowej tzw. „Akcja Zima”, polegają na utrzymaniu czystości oraz porządku na jezdniach, chodnikach, ciągach pieszo-rowerowych, ścieżkach rowerowych, przystankach, a także na opróżnianiu koszy miejskich czy też utrzymaniu terenów zewnętrznych należących do gminy.

Naszą ofertę oczyszczania kierujemy także do:

  • Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych oraz Zarządców Nieruchomości, na których wykonujemy usługi utrzymania letniego oraz zimowego dróg (oczyszczanie zamiatarką jezdniową, odśnieżanie pługopiaskarkami), dbamy o utrzymanie czystości na placach, skwerach, zieleńcach czy podwórzach.
  • przedsiębiorstw – dbamy o utrzymanie czystości oraz porządku w halach produkcyjnych, magazynowych oraz budynkach biurowych w wielu firmach naszego regionu

Nasze usługi są konkurencyjne, ponieważ dysponujemy przeszkoloną kadrą pracowniczą oraz dużą ilością bardzo nowoczesnego, wydajnego sprzętu takiego jak:

  • zamiatarki jezdniowe
  • zamiatarki chodnikowe
  • pługopiaskarki jezdniowe
  • pługopiaskarki chodnikowe
  • polewaczki jezdniowe

Pozwala nam to świadczyć pełną gamę całorocznych usług dla wszystkich podmiotów, które chcą korzystać z profesjonalnego utrzymania czystości terenów zewnętrznych.

Nasze usługi świadczymy niezależnie od warunków pogodowych oraz terenu działania.

Każda umowa na utrzymanie czystości jest negocjowana indywidualnie, co daje Państwu możliwość odpowiedniego doboru usług z szerokiej gamy możliwości