profil na facebook
odpady_przemyslowe_i_obsluga_firm
Strona główna / Dla Firm / Obsługa firm budowlanych

Obsługa firm budowlanych

Oferujemy odbiór i zagospodarowanie odpadów budowlanych i poremontowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorstw.

Specjalizujemy się również w odbiorze i zagospodarowaniu odpadów niebezpiecznych takich jak azbest, papa czy wełna mineralna.

Zaufanie inwestorów, deweloperów i wykonawców zdobyliśmy dzięki terminowości, elastyczności i naszemu zapleczu technicznemu: ponad 60 specjalistycznych samochodów i 1300 kontenerów.

Tak szeroka dostępność specjalistycznego sprzętu w połączeniu z doświadczoną kadrą, zapewnia obsługę dużych inwestycji infrastrukturalnych, takich jak np. budowa Drogowej Trasy Średnicowej, przebudowa Dworca PKP w Katowicach, czy przebudowa terminali lotniska w Pyrzowicach.

Świadczymy również usługi odbioru i zagospodarowania odpadów budowlanych, poremontowych, czy niebezpiecznych (np. papa, azbest, wełna mineralna) pochodzących z remontów, modernizacji i termomodernizacji budynków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych oferujemy odbiór odpadów budowlanych i poremontowych w workach typu BIG BAG, które są doskonałym rozwiązaniem przy pracach budowlanych czy remontowych o mniejszym zakresie.

Nasze usługi można zamówić przez aplikację ecoexpess24.pl.