profil na facebook
aktualnosci
Strona główna / ALBA / Aktualności / Wszystkie aktualności
19maj 2020
kategoria:
Chorzów

Uwaga firmy - z dniem 01.06.2020 zmiany w odbiorze odpadów komunalnych w Chorzowie

Chorzowskie firmy (właściciele nieruchomości niezamieszkałych) do dnia 31.05.2020 mają obowiązek zawarcia indywidualnych umów na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z uprawnionym podmiotem posiadającym stosowne zezwolenia.

Skontaktuj się z nami:
- zadzwoń: 882 132 617
- napisz:

Sprawdź harmoogram odbioru odpadów z Twojej firmy.

Na czym polega zmiana?

Na mocy uchwały nr XIX/316/20 z dnia 27.02.2020 r. Rady Miasta Chorzów nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne od dnia 01.06.2020 r. zostaną wyłączone z gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi.
To oznacza, że wszystkie podmioty gospodarcze (właściciele nieruchomości niezamieszkałych) zostały zobligowane do zawarcia indywidualnej umowy z przedsiębiorcą  odbierającym odpady komunalne, posiadającym stosowne zezwolenia (decyzje) oraz wpis do Rejestru Działalności Regulowanej.
W związku z powyższym z dniem 31.05.2020 jesteśmy zmuszeni do zaprzestania świadczenia usług na dotychczasowych zasadach. Aby nadal mogli Państwo korzystać z usług, w tym z pojemników i kontenerów stanowiących własność PTS ALBA Sp. z o.o. w Chorzowie, konieczne jest zawarcie umowy z naszą spółką. Brak takiej umowy spowoduje konieczność zaprzestania świadczenia usług oraz zabranie pojemników i kontenerów zlokalizowanych w Chorzowie.
W przypadku chęci kontynuowania współpracy z naszą firmą i uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zawarcia umowy pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy!

wszystkie aktualności