profil na facebook
ŻORY - od dnia 03.01.2022 r. firma PTS ALBA obsługuje odbiór odpadów komunalnych na terenie miasta Żory. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi terminów odbiorów poszczególnych odpadów.
aktualnosci
Strona główna / ALBA / Aktualności / Wszystkie aktualności / Wrocław i okolice aktualności
22sie 2018
kategoria:
Wrocław

Pilotażowy program zbiórki odpadów kuchennych dla gminy Wisznia Mała

Od września 2018 r. rusza pilotażowy program zbiórki odpadów kuchennych, akcja przeprowadzana jest przez WPO ALBA S.A. przy współpracy z Gminą Wisznia Mała.

 

W ramach projektu każda posesja, której mieszkaniec przystąpi do akcji zostanie wyposażony w brązowy pojemnik 120L z naklejką "BIO ODPADY KUCHENNE" do segregacji zewnętrznej oraz mały pojemnik 5L do segregacji wewnętrznej. Pojemnik 120L zostanie użyczony na czas trwania umowy pomiędzy WPO ALBA S.A. a Gminą Wisznia Mała, natomiast pojemnik mały po zakończeniu umowy przechodzi na własność mieszkańca. Pojemniki do użytku zewnętrznego wyposażone będą w ruszt odciekowy, a ich specjalna budowa zapobiegnie powstawaniu odorów. Pojemniki będą dezynfekowane po każdym odbiorze odpadów. Szczegółowe informacje na teamt zbiórki wraz z regulaminem oraz harmonogramem odbioru odpadów znajdują się na załączonej ulotce.

kategoria: Program Pilotażowy: Odbiór odpadów komunalnych [ 2 ]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Deklaracja przystąpienia do pilotażowego programu Widznia Mała.pdf 18-08-22 11:02 396.21KB pobierz plik: Deklaracja przystąpienia do pilotażowego programu Widznia Mała.pdf
pdf Ulotka informacyjna odbioru odpadów kuchennych 18-08-22 11:03 889.33KB pobierz plik: Ulotka informacyjna odbioru odpadów kuchennych

 

wszystkie aktualności