profil na facebook
odbior_odpadow_komunalnych_i_przemyslowych

O nas

 

mapa alba group europaDzisiaj ALBA Group, w oparciu o markę ALBA i Interseroh oraz 200 przedsiębiorstw, aktywnie działa w Niemczech i Europie, a także w Azji i USA. Z ponad 9000 pracowników na całym świecie oraz obrotem w wysokości 3,2 miliardów euro (2011) ALBA Group jest jednym z światowych liderów branży gospodarki odpadami i recyklingu, ochrony środowiska oraz handlu surowcami wtórnymi.

Pod koniec lat sześćdziesiątych wyprzedzaliśmy swoje czasy. Dzisiaj nie można wyobrazić sobie wielu branż i procesów produkcyjnych bez prowadzenia recyklingu, dzięki któremu odzyskiwane są surowce wtórne. Gospodarka, przemysł, a także gospodarstwa domowe to obszary, dla których ALBA wciąż poszukuje sposobów zapobiegania powstawaniu odpadów oraz metod ponownego wprowadzania odpadów do obiegu surowców.

W Polsce Grupa ALBA obecna jest od roku 1995 i z biegiem czasu stała się trzecim pod względem wielkości prywatnym przedsiębiorstwem w Polsce oferującym usługi odbioru odpadów. Obecnie ALBA Group prowadzi działalność w oparciu o 12 spółek oraz ich filie zlokalizowane na terenie całego kraju.

W ten sposób krok po kroku ALBA Group staje się spółką, która postępuje zgodnie z zasadą „Zero odpadów” (Zero Waste) oraz znacząco przyczynia się do oszczędzania światowych zasobów surowców naturalnych.

 alba group niemcy