profil na facebook
odbior_odpadow_komunalnych_i_przemyslowych
Strona główna / ALBA / Praca w ALBA w Polsce / Ogólne zasady rekrutacji

Ogólne zasady rekrutacji

Chcemy ułatwić Państwu zapoznawanie się z nowymi ofertami pracy. W tym celu powołaliśmy wspólny portal, na którym umieszczane są ogłoszenia firm zrzeszonych w Grupie ALBA. 

Jak mogę odpowiedzieć na ofertę?

Odpowiedzi na oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na podany w ogłoszeniu adres e-mail. Możliwe jest też użycie poczty tradycyjnej i wysłanie dokumentów na adres właściwej spółki z Grupy ALBA. 

Co stanie się z moją aplikacją?

Nasz dział kadr sprawdzi Państwa CV pod względem zgodności z naszymi wymaganiami. Jeżeli podane umiejętności okażą się odpowiednie, wtedy spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej. Będzie ona podstawą dla nas do podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie zatrudnienia. 

Czy potrzebne są jakieś dodatkowe testy?

Możemy poprosić Państwa o wykonanie dodatkowych testów niezbędnych do pracy na wybranych stanowiskach. Firma, do której Państwo aplikują, pokrywa zarówno koszt badań podstawowych, jak i dodatkowych. 

Kiedy dowiem się o wyniku rekrutacji?

O końcowej decyzji zostaną Państwo poinformowani możliwie jak najszybciej po zakończeniu procesu wyboru kandydatów. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, spotkamy się ponownie w celu ustalenia ostatecznych warunków zatrudnienia.