profil na facebook
praca
Strona główna / Praca / Dąbrowa Górnicza / Kierowca pow. 3,5 t / ładowacz - sezon zimowy

Kierowca pow. 3,5 t / ładowacz - sezon zimowy

ALBA MPGK Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska:
Kierowca pow. 3,5 t. ładowacz – sezon zimowy

Miejsce pracy: województwo śląskie/ województwo małopolskie

OFERUJEMY
  • Ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pozostania w zespole po zakończeniu sezonu zimowego
  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie
  • Gwarancję wypłaty
  • Kartę sportowa
  • Prywatną opiekę medyczne po okresie pracy
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie
  • Posiłki profilaktyczne
  • Premia za brak absencji

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości chodników, parkingów, dróg w okresie zimowym
  • Praca dwuzmianowa po 12 godzin
  • Prowadzenie i obsługa pojazdów ciężarowych z osprzętem zimowym (pługo-posypywarki)

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Mile widziane uprawnienia na ładowarki teleskopowe kategorii I WJO
  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji zawodowych) lub nowe prawo jazdy zawodowe
  • Karta kierowcy
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o przeslanie swojego cv na adres:

Informujemy, że rozpatrywane będą przez nas tylko zgłoszenia zawierające poniższe oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych firma ALBA MPGK Sp. z o. o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (41-300) przy ul. Starocmentarnej 2. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą.