profil na facebook
odbior_odpadow_komunalnych_i_przemyslowych

Wspieramy

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest nieodłącznym elementem działalności WPO ALBA S.A.

Wrocłąwskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. nie tylko z sukcesem rozwija swoją działalność biznesową, ale jest także aktywnym członkiem lokalnej społeczności. 

WPO ALBA S.A. współpracuje z wieloma ekologicznymi organizacjami pozarządowymi i fundacjami. Dzięki temu aktywnie angażuje się w programy edukacji ekologicznej, akcje promocji selektywnej zbiórki surowców wtórnych, Sprzątania Świata i promocję odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego. 

WPO Alba S.A. od początku swojej działalności wspiera również wrocławski sport, propagując tym samym zasady działania fair play.
Od kilkunastu lat firma jest sponsorem strategicznym lokalnej drużyny żużlowej WTS SPARTA Wrocław, czterokrotnego Mistrza Polski.
Od 2007 r, WPO ALBA S.A. regularnie wspiera też organizację Hasco-Lek Wrocław Maraton, dbając o czystość trasy maraton przed i po biegu.
Firma współpracowała również z drużyną POLAR Wrocław i WTS Atlas.
WPO ALBA S.A. była także sponsorem drużyny WKS Śląsk

Współpraca i sponsoring nie obejmują jedynie sportu zawodowego. WPO ALBA S.A. wspiera Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN w organizacji siatkarskich mikołajek i Dnia Dziecka.
Spółka współpracowała też z Wrocławskim Klubem Sportów Niesłyszących ŚWIT

To tylko nieliczne z projektów WPO ALBA S.A., które pozwalają lepiej wspierać lokalne inicjatywy i pomagać w rozwoju integracji poprzez sport.